A Szuverén Máltai Lovagrend által alapított Koronavírus Elleni Védekezésért Érdemérem kitüntetésben részesült tíz intézményvezetőnk a koronavírus járvány idején nyújtott kiemelkedő szolgálatuk elismeréseként.

Az érmeket az MMSZ Iskola Alapítvány nevelési-és tanévzáró összejövetelén adta át Győri-Dani Lajos, az MMSZ Egyesület ügyvezető alelnöke és Thaisz Miklós, az MMSZ Iskola Alapítvány kuratóriumi elnöke.

Kitüntetett Intézményvezetőink:

Csűri Zsuzsanna, az MMSZ Óbudai Technikum és Szakképző Iskola igazgatója

Daskalopoulos-Kuzbelt Hilda Violetta, az MMSZ Károly Róbert Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium igazgatója

Kósa Tímea, az MMSZ Nyírpilisi Általános Iskola intézményvezetője

Kovács Tímea, az MMSZ Tiszaburai Óvoda intézményvezetője

Kőműves Mónika, az MMSZ Galló József Általános Iskola és Magoncka Óvoda óvodavezetője

Kubicsek Judit, az MMSZ Tiszabői Általános Iskola intézményvezetője

Lacza Zoltánné, az MMSZ Galló József Általános Iskola és Magoncka Óvoda intézményvezetője

Mohácsiné Daróczi Marianna, az MMSZ Tiszaburai Általános Iskola intézményvezetője

Nyírfalvi Melinda, a tarnabodi Máltai Óvoda és Általános Iskola intézményvezetője

Tóth Istvánné Császár Mariann, az MMSZ Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola intézményvezetője

Kitüntetésükhöz szívből gratulálunk!

Büszkeséggel és hálával gondolunk azokra a Kollégákra is, akiknek neve a korlátozott felterjesztési lehetőségek miatt nem szerepelhet a fenti listán.

Az Érdemrendről, valamint az országos átadásokról bővebben az MMSZ Egyesület folyamatosan frissülő cikkében olvashatnak: