Nyílt órákkal kezdődött március 17-én a családi nap a tarnabodi Máltai Óvoda és Általános Iskolában, amire rengeteg szülő érkezett. Mindezek után változatos programok sora várt minden kicsire és nagyra: volt trambulin, ping-pong, ugrálóvár, arcfestés, Lakatos Györggyel közös éneklés, foci, ügyességi feladatok, kókuszgolyó készítés, kézműveskedés, süti díszítés. A Mazsola Gyerekház dolgozói gondoskodtak a finom ebédről, Burai Erzsébet irányításával. A konyhai dolgozók rengeteg finom palacsintát sütöttek.

A Gézengúz Tanoda-s lányok kókuszgolyót készítettek a gyerekekkel. A dadusok, óvónők, iskolai dolgozók, tanárok egész nap talpon voltak, hogy a gyerekeknek igazán jól teljen a családi nap.

A program a templomban közös énekléssel és beszélgetéssel zárult, ahol lelkileg is feltöltődtek a gyerekek és felnőttek egyaránt Lakatos György és Szendrey Árpád segítségével.

https://fb.watch/jlAzxmZAmr/