A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványa mintegy 394 millió forintos támogatáshoz jutott a fenntartásában működő Tiszaburai Általános Iskola épületének átalakítására és bővítésére. A jelentős infrastrukturális beruházás nagyban hozzájárul ahhoz, hogy a tanulmányaikat helyben megkezdő diákok esélyei javuljanak egy sikeres életre.

Kedvező elbírálásban részesült az a pályázat, amelyet a Tiszaburai Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése címmel nyújtott be a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványa a Köznevelési intézmények infrastrukturális fejlesztése nevet viselő program keretében. Az EFOP-4.1.5-16-2017-00081 azonosító számú projekt 393 798 050 forintos, 100%-os mértékű, azaz vissza nem térítendő támogatást kapott.