Ismét országos versmondó versenyen a nyírpilisi tanulók

 

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Nyírpilisi Általános Iskola,  ezúttal három felsős diákja is részt vett az Országos Versmondó Verseny döntőjén, amit a budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban rendeztek február 25-én. Beri Tamás ötödikes, Mészáros Hanna hatodikos és Gyetyinás Boglárka hetedikes tanulók mindannyian nagyon szépen teljesítettek a neves színészekből és közéleti személyiségekből álló zsűri előtt, annak ellenére, hogy izgultak. Mindeközben nagyon fontos tapasztalatokat és életre szóló élményeket is szereztek.

 

Az országos szavalóversenyen a máltai iskolások közül egyedül nyírpilisi diákok indultak, az alsósok közül  Csiki Ivett, Csiki Dávid és Farkas Gabriella szerepeltek. Gratulálunk nektek a teljesítményetekhez!

 

által|2023-02-27T20:29:34+01:00február 27th, 2023|Egyéb| Ismét országos versmondó versenyen a nyírpilisi tanulók bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

About the Author:

Go to Top