A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány az adventi időszakban téli gyermekruhákat gyűjt hátrányos körülmények között élő (az MMSZ Iskola Alapítvány tarnabodi, gyulaji, tiszabői és tiszaburai általános iskoláiban tanuló) gyermekek számára.
Elsősorban 7-14 éves gyermekek számára várunk meleg téli ruhákat (kabátot, sapkát, kesztyűt, vastag zoknit, sálat), de a kisebb méretű ruháknak is találunk gazdát óvodásaink körében.
Az adományokat hétköznaponként hétfőn, szerdán és csütörtökön 8:00 és 18:30 között, kedden és pénteken 8:00 és 15:00 közötti időszakban várjuk a 1032 BP. Vályog utca 10. címen, az MMSZ Óbudai Szakgimnázium és Szakközépiskola portáján.

A gyűjtés időtartama az adventi időszakra korlátozódik, karácsony után sajnos nem tudjuk biztosítani a megjelölt helyszínen az adományok átvételét.

Hálásan köszönünk minden segítséget!

Örömteli adventet kíván az MMSZ Iskola Alapítvány