Ispotályos Lovagrendi Konferencia

2018.03. 24.

Budapest

A gyöngyösi máltai középiskola („máltai Keri”) diákjai és tanárai látták vendégül a Szuverén Máltai Lovagrend Budapesten rendezett konferenciájának résztvevőit a Szeretetszolgálat zugligeti központjában. A tanácskozásra 36 ország máltai szervezeteinek képviselői jöttek el, akik személyesen is meggyőződhettek arról, hogy a leendő szakácsok, cukrászok és pincérek már tanulóként is magas szinten ismerik a szakmájukat.

Diákjaink különféle szendvicsfalatkák és saláták mellett, gyümölcs-zöldség faragással ékesítették az alkalomnak megfelelően megterített asztalokat.

A rendezvényen résztvevő külföldi és belföldi vendégek részére az épület kerthelyiségében kézműves bort és sört kínáltunk.

Az eseményen résztvevő vendégek nagyon dicsérték az ételeket és a felszolgálást, illetve gyönyörködtek az ehető dekorációban is!

Kozma Imre atya a rendezvényről való távozása előtt hosszan beszélgetett a diákjainkkal, elmesélte nekik az épületben kiállított templomtorony keresztjének történetét.

Résztvevő diákok:

Szabó Renáta